Termék kategóriák
Rendeljen internetes katalógusunk választékából!
 
A termékek szállítása jelentős részben külső raktárakból történik! A cégünkhöz történő beszállítás sok esetben ingyenes, de számos alkalommal előfordulhat, hogy a beszállítás plusz költséggel járhat (pl. kisebb értékű, nagyobb súlyú vagy jelentősen leakciózott termékek estén), tehát a termékekhez feltüntetett árak alapban nem tartalmazzák a beszállítás költségét!

Bosch GPO 12V-77 akkus polírozó + szivacsbetét (akku és töltő nélkül)

12 V, max. Ø77 mm, 600-2200 ford/perc
Cikkszám:
06019L3003
Márka:
Bosch

A termék az alábbi kategóriákban található:

Bosch 12 V -os Li-ion akkus polírozók

Leírás

  • Egyenletes teljesítmény a szénkefe nélküli motornak köszönhetően.
  • Kényelmes és sokoldalú használat: fordulatszám-beállító kapcsoló a finombeállításhoz.
  • Kényelmes használat a reteszelőkapcsolónak köszönhetően, amellyel a folyamatos működtetés is fáradtságmentes.
  • A kompakt és ergonomikus kialakításnak köszönhetően a mély karcok eltávolítása és a nehezen elérhető, kis felületek polírozása egyszerűen elvégezhető.
  • Akkumulátor és töltő nélkül szállítjuk!
 
Szállítási terjedelem:
  • közepes polírozótányér, 77 mm (2 608 623 363)
  • alátéttányér, 77 mm (2 608 001 119)
  • szivacsbetét polírozóhoz (1 619 PS4 428)
 
Műszaki adatok:
Üresjárati fordulatszám: 600 – 2200 ford./perc
Gumi csiszolótányér átmérője: 77 mm
Polírozószivacs, Ø: 77 mm
Akkufeszültség: 12 V
Méretek: 77 x 214 x 126 mm
 
 
A GPO 12V-77 forgó polírozó szénkefe nélküli motorjának köszönhetően egyenletes teljesítményt nyújt. Egyszerre kényelmes és pontos: a fordulatszám-beállító kapcsoló gondoskodik az adott fokozaton belüli finombeállításról, míg a lágyindítás funkcióval elkerülhető a forgácsolódás. A kezelőfelületen töltöttségjelző és 5 fokozatú sebességválasztó található, így irányítás alatt tartható a polírozási folyamat. Egyszerűbb polírozás a szerszám reteszelőgombjának köszönhetően, amely munka közben lenyomva tartja a fordulatszám-szabályozó kapcsolót. Kompakt, ergonomikus kialakítása révén ideális a nehezen elérhető, kis felületek polírozására.

A GPO 12V-77 segítségével polírozhatók az apró felületek, eltávolíthatók a mély karcok, és lecsiszolható a sérült festékréteg. Kompatibilis minden 12 V-os GBA akkuval.

A GPO 12V-77 77 mm-es polírozókoronggal rendelkezik, amely villáskulccsal egyszerűen cserélhető.
Vonalkód: 4053423862638
Gyártói információk
Metabo termékek
Valuta
EURO Árfolyam
HUF valuta HUF 355.28 Ft
Felhasználó
Betta kompresszorok
Termékajánló