Bosch GRL18V-3-31G forgólézer (akku és töltő nélkül, L-BOXX-ban)
18 V, max. Ø 300 m, ± 1.5 mm/30 m, ± 8.5°
Cikkszám:
0601061G01
Márka:
Bosch
A termék az alábbi kategóriákban található:
Forgólézerek
Leírás
  • Időtakarékos munkavégzés az egyszerű, egygombos felhasználófelületnek köszönhetően.
  • Tartós kialakítás IP66-os védelemmel.
  • Kettős áramellátás 18 V-os lítium-ion akkukkal vagy C-cellás alkáli elemekkel – a megszakítás nélküli munkavégzésért.
  • Akkumulátor és töltő nélkül szállítjuk!
Szállítási terjedelem:
  • LR3-2 lézervevő (0 601 069 U00)
  • 2 x 1,5 V-os LR6 (AA) elem
  • tartó LR 6/7 lézervevőhöz (1 608 M00 C1L)
  • BA 18 akkumulátoradapter (1 608 M00 C4B)
  • 4 x 1,5 V-os LR14 (C) elem
  • L-BOXX 374 (1 600 A01 2G3)
Műszaki adatok:
Állványmenet: 5/8"
Lézerdióda: < 1 mW, 500 – 540 nm
Üzemi hőmérséklet: -10 – 50 °C
Tárolási hőmérséklet: -20 – 50 °C
Lézerosztály: 2
Működési tartomány vevővel: 300 m (átmérő)
Szintezési pontosság: ± 1,5 mm 30 m-en
Önszintezési tartomány: ± 15% (± 8,5°)
Por és fröccsenő víz elleni védelem: IP66
Forgási sebesség: 150/300/600 perc-¹
Áramellátás: 18 V lítium-ion akku | 4 x C-cellás alkáli elem
Súly, kb.: 3 kg
Lézervonal színe: zöld
Kivetítés: 1 x 360° vonal
Kompatibilis lézervevők: LR 3-2
Lejtés funkció: nem
Méretek: 213 x 226 x 276 mm
A GRL18V-3-31G forgólézer kialakítása révén praktikus és megbízható segítőtárs. Egyszerű, egygombos billentyűzet a felhasználóbarát kezelésért – időtakarékos munkavégzés. A nehéz munkakörnyezetekhez készült: védőfogantyúkkal, megerősített felső burkolattal és IP66-os por és víz elleni védelemmel rendelkezik, így a munka kevesebb megszakítással végezhető még kihívást jelentő körülmények között is. A kettős áramellátás révén 18 V-os lítium-ion akkukkal és 4 db C-cellás alkáli elemmel is használható a BA 18-C adapter segítségével – a minimális állásidő és a folyamatos hatékonyság érdekében lemerült akkumulátor esetén is.
A 30 méteren belüli ±1,5 mm-es pontosság és a nagyobb, ±15%-os önszintezési tartomány precízebb és hatékonyabb munkavégzést biztosít.